Skip to main content

Doradztwo Energetyczne

Doradztwo Energetyczne

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa energetycznego. Naszym zadaniem jest promowanie nowych, energooszczędnych i proekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz termomodernizacji istniejących budynków


Specjalizujemy się w profesjonalnym sporządzaniu świadectw energetycznych, audytów energetycznych oraz analiz cieplnych. Wykoujemy analizy i pomiary termowizyjne. Do celów termomodernizacji budynków wykorzystuje naszą wiedzę i doświadczenie. Kamera termowizyjna jest naszym podstawowym narzędziem do wykrywania błedów izolacyjnych. 
Nasza domena to wysoka jakość usług, rzetelność, profesjonalizm i krótki termin realizacji za atrakcyjną cenę.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu w wielu przepowadzonych realizacjach przygotowujemy koncepcje wykorzystania energii w domach czy też budynkow wielomieszkaniowych. Konsultujemy i doradzamy już w fazie projektowania, a następnie analizując efektywność przeprowadzonych prac doradzamy w zakresie przyszłych możliwych usprawnieniach budynku proponując innowacyjne energoszczędne rozwiązania.

Termobudowa jako specjalista z zakresu efektywności energetycznej i wykorzystania energii w budynkach świadczy usuługi w postaci konsutlacji.

Od analizy potencjalnych start przez nieszczelności okien czy przenikanie ciepła przez przegrody, po stratę ciepła przez wentylację, anlaizę sprawności przesyłu ciepła, rozprowadzania i akumulacji ciepła, rodzaj źródła energii i przystosowanie do potencjalnych poziomów zużycia energii, po końcowe zużycie i jego zredukowanie do granicy możliwości. Wszsytkie nasze działania skierowane są w celu uzyskania jak największej oszczędności energii a dzięki temu minimalizacji kosztów już w fazie projektowania.

Jak ważna jest konsultacja w zakresie doradztwa energetycznego możecie się państwo przekonać umawiając się z naszymi specjalistami. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie pod względem efektwyności energetycznej i ekonomicznej.

Dzięki narzędziom i możliwościami jaki dają nam dzisiejsze technologie, programy komputerowe, wiedza oraz nieskończony proces naukowy i doświadczalny możliwe jest uzyskanie oszczedności nawet ponad 50% w stosunku do aktualnego stanu.